دانشگاه شهید بهشتی
ورود  English
اذان صبح فردا به افق تهران: 05:43:22

برگزاری اولین جلسه"هم اندیشی و برداشت آزاد" از کتاب"جنبش چهارپایان" با حضور نویسنده کتاب "دکتر اسماعیل شهبازی" در پردیس زیراب

تاریخ انتشار: 1395/09/02 09:32 ق.ظ
بمناسبت آغاز هفته کتاب و کتابخوانی،  اولین جلسه "هم اندیشی و برداشت آزاد" از کتاب "جنبش چهارپایان" با حضور نویسنده کتعکس جلسه.jpgاب "دکتر اسماعیل شهبازی " در تاریخ 24/ 8/ 95 در کتابخانه "پردیس زیراب" برگزار شد. در آغار این جلسه خانم رضوانی به معرفی و ذکر سوابق دکتر شهبازی پرداختند، سپس دکتر شهبازی با یاد آوری هفته کتاب و کتابخوانی و تبریک روز کتابدار به اهمیت مطالعه از طریق کتاب به عنوان میراث کهن پرداختند، سپس دانشجویان با گفتن خلاصه کتاب، برداشت و نقطه نظرات خود را از این کتاب به شور گذاشته اند.  همچنین آقای قربانی(امام جماعت پردیس زیراب) در اواسط بحث به جمع این گروه پیوستند. دکتر شهبازی با حوصله به تمام سوالات دانشحویان پاسخ داده و ضمن برشمردن اهمیت روستا و محصولات دامی و احترام به منابع جانوری و گیاهی،  خواستار اهمیت و توجه دانشحویان به منابع گیاهی و جانوری کشور و محل سکونت خود شدند. در پایان جلسه دانشحویان با الهام از کتاب جنبش چهار پایان تشکیل گروه کتابخوانان دانشگاه و تدوین منشوری برای آن را پیشنهاد داده­اند. شایان ذکر است دانشجویان خواستار ادامه جلسات هم اندیشی شدند که این موضوع مورد تایید و توجه دکتر شهبازی و حاج آقا قربانی قرار گرفت . ادامه جلسات هم اندیشی و قرار تدوین نام و منشور کتابخوانان دانشگاه به جلسه بعدی موکول شد.
ضمناً دکتر شهبازی به برگزاری کلاسهای تند خوانی و کلاسهای خوشنویسی و شرکت دانشجویان در خواندن کتابهای جیبی یا کتابهای کوتاه تاکید کردند.
ایشان همچنین به مناسبت روز کتابدار پیام ذیل را ارسال فرمودند:
خواهر محترم سرکار خانم زهرا رضوانی
با درود و آرزوی مزید توفیقات و تأئیدات الهی برای جنابعالی در مقام امانتدار گنجینه ی علمی و جاویدان جامعة دانشگاهی و با عنوان کتابدار در کتابخانة پردیس 1 دانشگاه شهیدبهشتی، افتخار دارد "روز کتابداررا به شما و دیگر همکاران محترم در آن دانشگاه تبریک عرض نماید.

Telegram-Icon
کلید واژه ها:
منبع خبر پردیس علمی، تحقیقاتی زیراب
تعداد مشاهده: 44
 

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی