دانشگاه شهید بهشتی
ورود  English

ثبت نام جشن دانش آموختگی (فارغ التحصیلی) سال 1396 دانشگاه شهید بهشتی

تاریخ انتشار: 1396/10/05 12:05 ب.ظ

جشن فارغ التحصیلی دانشگاه شهید بهشتی 13 اسفند 1396.jpg

 
معاونت فرهنگی و اجتماعی جشن دانش آموختگی (فارغ التحصیلی) سال 1396 دانشگاه را برگزار می نماید. به اطلاع دانشجویان هر سه مقطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه که در نیمسال اول سال تحصیلی 97-1396 فارغ التحصیل شده یا خواهند شد می رساند؛ جشن دانش آموختگی دانشگاه روز یکشنبه 13 اسفند 1396 در تالار ابوریحان مرکز همایش های بین المللی دانشگاه برگزار خواهد شد.
 
از دانشجویان متقاضی شرکت در جشن دانش آموختگی درخواست می شود، به موارد زیر توجه نمایند:
1.  ثبت نام صرفا از طریق سامانه اینترنتی انجام خواهد شد و اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کنند. در صورت تکمیل ظرفیت، ثبت نام متوقف خواهد شد.
2.هزینه ثبت نام هر دانشجو مبلغ  400.000 ریال (چهل هزار تومان) است.
3.هر دانشجو حداکثر می تواند دو همراه داشته باشد. قابل ذکر است، حضور همراهان در تالار اصلی جشن امکان پذیر نبوده، و در سالن جانبی تالار و از طریق نمایشگر شاهد مراسم خواهند بود. بابت حضور همراهان هزینه ای دریافت نمی شود.
 4. لباس فرم دانش‌آموختگی برای مراسم فارغ التحصیلی در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت، که پس از پایان برنامه تحویل گرفته می شود.
5.تهیه عکس یادگاری در آتلیه‌ای که به همین منظور در سرسرای طبقه اول تالار ابوریحان تدارک دیده خواهد شد، با پرداخت هزینه توسط خود دانشجو ممکن خواهد بود.
6.پس از ثبت نام و پرداخت هزینه، استرداد هزینه امکان پذیر نخواهد بود.
7.در صورت داشتن سؤال و هرگونه مشکل  لطفا به پست الکترونیکی   farhangicul@sbu.ac.ir  اطلاع دهید و یا به کاربر تلگرام   https://t.me/sbuad   پیام دهید و از تماس با تلفن های معاونت خودداری فرمایید.
8.اخبار جشن را می توانید از سایت دانشگاه، وبسایت  http://farhangi.sbu.ac.ir  و کانال تلگرام معاونت فرهنگی و اجتماعی https://t.me/sbufe پیگیری نمایید.
 9.به اطلاع می رساند جشن دانش آموختگی دانش آموختگان نیمسال دوم سال تحصیلی 97-1396 پس از امتحانات در هفته اول تیرماه 1397 برگزار خواهد شد و ثبت نام نیز در بهار 1397 انجام خواهد شد.
نکات مهم ثبت نام:
1.نام کاربری شما در سامانه، شماره دانشجویی، و رمز عبورتان در اولین ورود کد ملی است که به محض ورود باید تغییر داده و به خاطر بسپارید.
 
 2. درصورتی که در ابتدای ارقام کد ملی شما صفر وجود دارد و با وارد کردن صفرها وارد حساب کاربری تان نمی شوید، کد ملی تان را بدون صفرها وارد کنید.
 
3.پس از ورود به سامانه و اتصال به سایت بانک و پرداخت موفق، گزینه تکمیل فرایند خرید را کلیک کنید.
 
4.برای اطلاع و اطمینان از ثبت نام خود، می توانید به حساب کاربری تان در سامانه وارد شده و از منوی وضعیت ثبت نام مشاهده نمایید.
 
ورود به سامانه ثبت نام:

Telegram-Icon
کلید واژه ها: ثبت نام جشن دانش آموختگی (فارغ التحصیلی) سال 1396 دانشگاه شهید بهشتی
منبع خبر معاونت فرهنگی، اجتماعی - مدیریت امور فرهنگی و اجتماعی
تعداد مشاهده: 688
 

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی