دانشگاه شهید بهشتی
ورود  English
اذان ظهر به افق تهران: 13:06:27

جلسه شورای مدیران کل دانشجویان امور شاهد و ایثارگر دانشگاه های منطقه یک، مسئولین بنیاد شهید و وزارت علوم

تاریخ انتشار: 1396/10/26 05:28 ب.ظ
 
دومین جلسه شورای مدیران کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه­های منطقه یک آموزش عالی کشوردر سال تحصیلی 97-96 روز دوشنبه 25 دی ماه و با حضور خانم یحیایی معاون اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری، آقای نورچه ای معاون فرهنگی و اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ و مدیران کل امور دانشجویان شاهد وایثارگر دانشگاه های منطقه، به میزبانی اداره امور شاهد و ایثارگر دانشگاه شهید بهشتی در سالن کنفرانس حکیم خیام مرکز همایش­های بین المللی دانشگاه برگزار شد.
در ابتدای این جلسه دکتر اللهیاری مدیر کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد وایثارگر دانشگاه تهران و دبیر شورا با گرامیداشت یاد و خاطره حادثه دیدگان نفتکش سانچی این مصیبت را به ملت ایران بویژه به خانواده های داغدیده تسلیت گفتند و از حضور اعضا و میزبانی دانشگاه شهید بهشتی تشکر نمودند. 
 سپس خانم رحیمی  مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه شهید بهشتی به ارائه گزارشی از جایگاه اداره شاهد و ایثارگر در دانشگاه، وضعیت تحصیلی دانشجویان تحت پوشش و برنامه های جاری این مدیریت جهت رشد و تعالی دانشجویان پرداختند که مورد توجه مدیران منطقه قرار گرفت.
در این جلسه، اعضا به بررسی دستور العمل اجرایی انتخاب و معرفی دانشجویان شرکت کننده در جشنواره آموزشی و تحصیلی جایزه ملی ایثار پرداختند. همچنین در خصوص نحوه انتخاب و معرفی دانشجویان منطقه به این جشنواره، هم اندیشی صورت گرفت و مقرر شد کارگروه منتخب جلسه (دانشگاه تهران، شهید بهشتی ، فنی و حرفه ای و شاهد) جهت بررسی پرونده­ های ارسالی تشکیل و نتایج به وزارت علوم ارسال گردد.
 
DSC03790.JPG
DSC03798.JPG

DSC03793.JPG
Telegram-Icon
کلید واژه ها:
منبع خبر معاونت فرهنگی، اجتماعی- مدیریت امورشاهد و ایثارگر
تعداد مشاهده: 429
 

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی