دانشگاه شهید بهشتی
ورود  English
اذان ظهر به افق تهران: 11:49:38

برگزاری روز کتابخانه‌های دانشگاه شهید بهشتی

تاریخ انتشار: 1397/07/14 01:12 ب.ظ
کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه شهید بهشتی و سایر کتابخانه‌های دانشگاه (پژوهشکده/دانشکده) جزء اولین مکان‌هایی می‌باشند که دانشجویان جدیدالورود در همان روزهای ابتدایی حضورشان در دانشگاه جهت بازدید این مکان در آن حضور می‌یابند. از این رو معرفی قسمت‌های مختلف کتابخانه‌های دانشگاه، آشنایی دانشجویان با امکانات و خدمات کتابخانه‌ای همیشه مورد توجه مسئولین کتابخانه‌های دانشگاه شهید بهشتی بوده است.
در این راستا در هفتمین جلسه شورای هماهنگی کتابخانه‌های دانشگاه شهید بهشتی که در تاریخ 25 مرداد ماه 1395با حضور کارشناسان کتابخانه‌های مربوطه برگزار شد، گرامیداشت روزی تحت عنوان "روز کتابخانه‌های دانشگاه شهید بهشتی" از مصوبات این جلسه بود که مورد تایید حاضران قرار گرفت.
امسال 23 مهرماه 1397 (دوشنبه) به عنوان روز کتابخانه‌های دانشگاه شهید بهشتی برگزیده شده است در این روز، کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد و همچنین سایر کتابخانه‌های دانشگاه ، برگزاری برنامه‌های همچون ( تور کتابخانه گردی، کلاس‌های آموزشی آشنایی با امکانات و خدمات کتابخانه، کلاس‌های آشنایی با بانک‌های اطلاعاتی مورد استفاده دانشگاه، نمایشگاه کتاب، نشست‎های علمی مختلف) به همراه دورهمی‌های دانشجویی و انجمنی را در کتابخانه مربوطه اجرا می‌نمایند.
از این رو از همه اساتید محترم، دانشجویان گرامی و همکاران محترم دانشگاهی دعوت می‌شود جهت بزرگداشت این روز در کتابخانه‌های دانشگاه شهید بهشتی حضور یابند.
 کتابخانه های دانشگاه 23.JPG

Telegram-Icon
کلید واژه ها:
منبع خبر کتابخانه مرکزی
تعداد مشاهده: 182
 

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی