دانشگاه شهید بهشتی

دانشجو دوره دانش افزایی زبان فارسی: هنر ایران زمین نقطه اشتراک من با این کشور است

تاریخ انتشار: 1394/05/26 04:52 ب.ظ

 

نانلی مونیکا پاولیک هنر زیبای ایران را نقطه اشتراک خود با کشور ایران می داند.
نانلی مونیکا پاولیک دانشجو دوره دانش افزایی زبان فارسی در گفتگو با خبرنگار ستادخبری هشتادودومین دوره دانش افزایی زبان فارسی اظهار داشت: اهل مجارستان هستم و در دانشگاه بوداپست مجارستان زبان و ادبیات فارسی می خوانم.
وی در خصوص علاقه اش به زبان فارسی گفت: پیش از ورود به دانشگاه به زبان و ادبیات فارسی و فرهنگ ایرانی علاقمند شده بودم، بنابراین تصمصم گرفتم در همین رشته در دانشگاه تحصیل کنم.
دانشجو دوره دانش افزایی زبان فارسی در پاسخ به این سوال که ایران را چگونه دیدید تصریح کرد:  نقطه اشتراک من با ایران هنر زیبای این کشور است، ایراننانلی_resize.JPG کشور بسیار جالبی است و شهر تهران نیز به همان اندازه از جذابیت های زیادی برخوردار است،مضاف بر این در جای جای این کشور مردمان مهمان نوازی وجود دارد و در یک جمله می توانم خلاصه کنم وبگویم" ایران را بسیار زیبا یافتم.
نانلی مونیکا پاولیک در باره حضور دوباره اش در ایران گفت: پیش از آغاز تحصیلم در رشته زبان و ادبیات فارسی به ما اعلام کردند در پایان سال دوم دانشگاه، سفری به ایران خواهیم داشت، من هم 2 سال صبر کردم تا این وعده تحقق یابد و هم اکنون بسیار خوشحالم که در این کشور حضور دارم و بسیار شگفت زده ام.
من در ایران دوستان ایرانی زیادی دارم و می خواهم باز هم بیایم هرچند در شور اشتیاق من برای حضور دوباره دانشگاه شهید بهشتی نقش زیادی داشته و با میهمان نوازی خوبی که داشته خاطره خوبی از ایران و این دانشگاه در ذهن من نقش بسته است.

Sorosh-Icon
کلید واژه ها:
منبع خبر هشتادو دومین دوره دانش افزایی
تعداد مشاهده: 2,330
اخبار : دانشجو دوره دانش افزایی زبان فارسی: هنر ایران زمین نقطه اشتراک من با این کشور است
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی