دانشگاه شهید بهشتی

دانشجو دوره دانش افزایی زبان فارسی: در ایران با چادر احساس خوبی دارم

تاریخ انتشار: 1394/05/31 03:38 ب.ظ

 

بی بی نور نازی نوا دانشجو قزاق گفت: در ایران با چادر احساس خوبی دارم.
به گزارش ستادخبری هشتادودومین دوره دانش افزایی زبان فارسی، همزمان با برگزاری دوره دانش افزایی زبان و ادبیات فارسی دانشجویان مختلفی از سراسر دنیا به دانشگاه شهید بهشتی آمده اند که در پاره‌ای از موارد داستان های جالبی در پیوند با زبان فارسی دارند.
بی‌بی نور نازی نوا دانشجو قزاق دوره دانش افزایی زبان و ادبیات فارسی است که برای یادگیری زبان فارسی به ایران آمده  است.
بی بی نور نامزدی فارسی زبان دارد و به همین منظور به زبان فارسی گرایش پیدا کرده و حال که با این زبان آشنایی شده آن را شیرین تر از هر زبانی می داند،1.jpg علاوه بر این حجاب اسلامی و ایرانی را زیبا توصیف کرده و با آن احساس راحتی می‌کند.
وی در این خصوص گفت: من در رشته هواشناسی در یکی از دانشگاه‌های اتریش تحصیل می‌کنم، اهل قزاقستان هستم و نامزد افغانی دارم که او هم در اتریش تحصیل می کند.
بی بی نور نازی نوا در ادامه در خصوص علاقه اش به زبان فارسی افزود: وقتی با نامزدم آشنا شدم به یادگیری زبان فارسی رو آوردم و آن را شیرین‌تر از هر زبانی یافتم و حال با شور واشتیاق آن را فرا می گیرم.
دانشجو دوره دانش افزایی زبان فارسی در پاسخ به این سوال که ایران را چگونه دیدید تصریح کرد: من در قزاقستان و اتریش زندگی کرده ام اما ایران تفاوت عمده ای با کشور های دیگر دارد و من اینجا را خیلی دوست دارم. علاوه بر این من در ایران چادر سر می کنم و با این حجاب زیبا از هر جای دیگری راحت‌تر هستم.
 

Sorosh-Icon
کلید واژه ها:
منبع خبر هشتادو دومین دوره دانش افزایی
تعداد مشاهده: 2,397
اخبار : دانشجو دوره دانش افزایی زبان فارسی: در ایران با چادر احساس خوبی دارم
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی