دانشگاه شهید بهشتی

دکتر صحرایی: استقبال زبان آموزان خارجی بی سابقه بوده است

تاریخ انتشار: 1394/06/03 10:04 ق.ظ

 

سرپرست معاونت آموزشی پژوهشی بنیاد سعدی و ناظر برگزاری هشتاد و دومین دوره دانش‌افزایی در گفتگو با خبرنگار ستادخبری هشتاد و دومین دوره دانش افزایی زبان فارسی اظهار داشت: آموزش زبان فارسی در دسته آموزش های حرفه‌ای زبان‌های خارجی قرار دارد ما هم در این دوره تمام تلاشمان را به کار بستیم تا بتوانیم در بهترین شرایط این دوره را برگزار کنیم.
وی در خصوص سطح کلاس های برگزار شده این دوره افزود: ما در ابتدای دوره، آزمون تعیین سطح را انجام دادیم که مخاطبین را در 12 سطح و سه دوره مجزاIMG_5470_resize.jpg کلاس‌بندی کردیم. به این ترتیب ما در سطح پایه 5 کلاس ،سطح میانی 4 کلاس، پیشرفته 2 و سطح فوق پیشرفته 1 کلاس برگزار کردیم.
دکتر صحرایی با بی‌سابقه خواندن استقبال دانشجویان دوره هشتاد و دوم تصریح کرد: در این دوره استقبال فوق العاده‌ای شد، حضور بیش از 210 در این دوره بی‌سابقه بود؛ علاوه بر این در هشتاد و دومین دوره، 80 ساعت تدریس مفید را در دستور کار خودقرار دادیم و مجرب ترین استادان را به این منظور به خدمت گرفتیم که جای قدردانی و تشکر از این عزیزان را دارد.
ناظر برگزاری هشتاد و دومین دوره دانش افزایی در باره تعامل با دانشگاه شهید بهشتی در پایان خاطر نشان کرد: در موفقیت این دوره تا به این جای کار نباید از نقش پر رنگ دانشگاه شهید بهشتی و میزبانی خوبش از دانشجویان خارجی غافل شد چرا که با برنامه ریزی مناسبی که بین دانشگاه شهید بهشتی و بنیاد سعدی صورت گرفت رضایتمندی میهمانان خارجی ما را در پی داشت.
 

Sorosh-Icon
کلید واژه ها:
منبع خبر روابط عمومي
تعداد مشاهده: 1,759
اخبار : دکتر صحرایی: استقبال زبان آموزان خارجی بی سابقه بوده است
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی