دانشگاه شهید بهشتی

مدرس دوره دانش افزایی زبان فارسی: گنجینه لغات زبان آموزان پایه پیشرفته فوق العاده است

تاریخ انتشار: 1394/06/04 12:46 ب.ظ
 
عطیه مشاهری فرد مدرس دوره دانش افزایی گنجینه لغات زبان آموزان سطح پیشرفته را فوق العاده توصیف کرد.
 عطیه مشاهری فرد مدرس دوره دانش افزایی زبان فارسی در گفتگو با خبرنگار ستادخبری هشتادودومین دوره دانش افزایی زبان فارسی اظهار داشت: اولین دوره دانش افزایی است که در آن حضور می یابم و هم اکنون نیز در سطح پیشرفته زبان و ادبیات فارسی مشغول به تدریس هستم.
وی در ادمه در خصوص زبان آموزان کلاس های پبشرفته زبان و ادبیات فارسی این دوره افزود: تدریس کلاس بیان شفاهی را بر عهده دارم، ما در این سطح دانشجویان سال آخر مقاطع کارشناسی وIMG_6805_resize.JPG کارشناسی ارشد زبان فارسی شرکت می کنند به همین دلیل از دانش بالایی برخوردارند و به خوبی می توانند فارسی صحبت کنند و از گنجینه لغات بسیار بالایی برخوردار هستند و این باعث می‌شود بیشتر به فراگیری اصطلاحات تکیه کنیم.
مدرس دوره دانش‌افزایی زبان درباره نحوه برگزاری کلاس بیان شفاهی تصریح کرد: در این کلاس فیلم 100 ثانیه ایی پخش می کنیم که پس از آن زبان‌آموزان در خصوص تمام اجزای فیلم به بحث و تبادل نظر می پردازند و در واقع هدف آن است که در حوزه بحث کلامی به چالش کشیده شوند.
مشاهری فرد، ضمن تاکید بر رضایت زبان آموزان از کلاس بیان شفاهی خاطر نشان کرد: در کل می‌توانم بگویم شرایط بسیار خوبی در این دوره محیا شده بود، اما پیشنهادهای ظریفی نیز وجود دارد که می‌تواند برای ارتقاء کیفیت دوره های آینده راهگشا باشد.
 
 
 
 
 
Sorosh-Icon
کلید واژه ها:
منبع خبر روابط عمومي
تعداد مشاهده: 1,967
اخبار : مدرس دوره دانش افزایی زبان فارسی: گنجینه لغات زبان آموزان پایه پیشرفته فوق العاده است
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی