دانشگاه شهید بهشتی

سفر فارسی آموزان به شهر تاریخی اصفهان

تاریخ انتشار: 1394/06/07 11:22 ق.ظ

 

 
گزارش روز نخست اردوی اصفهان
 
زبان آموزان زبان و ادبیات فارسی دوره دانش افزایی در آخرین روزهای خود در ایران به اصفهان سفر کردند.
به گزارش خبرنگار هشتاد و دومین دوره دانش افزایی زبان و ادبیات فارسی: بیش از 210 زبان آموز دوره دانش افزایی و زبان ادبیات فارسی حسن ختام دوره آموزشی و تفریحی خود را در پایتخت فرهنگی ایران به سر می برند.
بر این اساس، زبان آموزان صبح روز 5 شنبه عازم اصفهان شدند تا در آخرین روزهای دوره دانش افزایی خود سفر فرح بخش و دیدنی را رقم زنند.
پس از رسیدن کاروان دانش افزایی به این شهر تاریخی و اسکان در هتل برنامه1.jpg های دیدار از اماکن زیبای تاریخی اصفهان که شهرت جهانی دارد و چشم هر بیننده ای را در 4 گوشه جهان به خود جلب می کند، آغاز شد.
نخستین برنامه تفریحی در سفر به نصف جهان، ملاقات با رودخانه زاینده رود بود که حضور بر روی پل های مشهور و تاریخی آن در شب، از جذابیت بی بدیلی برخوردار است.
فارسی آموزان در بازدید آغازین خود به پل خواجو رفتند، پس از آن پیاده به سوی پل چوبی راه افتادند. پس از آن به سوی سی و سه پل طی طریق کردند؛ 14.jpgبا وجود بعد مسافتی که بین پل چوبی و سی و سه پل وجو دارد، دانشجویان با شور و شوق وصف نشدنی این فاصله را طی می کردند و از دیدن شهر زیبای اصفهان و پیاده روی در آن، لذت می بردند.
 
 
زمانیکه به سی و سه پل رسیدند، هیچ کس احساس خستگی نمی کرد و با هیجان به هرگوشه ای ازاین پل تاریخی می دویدند و با دوستان خود شروع به814425812_3449.jpg عکس گرفتن می کردند.
پس از سی و سه پل به هتل باز گشتند تا فارسی آموزان خود را برکاووش دیگری در شهر تاریخی اصفهان آماده کنند.
 
 
 
Sorosh-Icon
کلید واژه ها:
منبع خبر روابط عمومي
تعداد مشاهده: 2,682
اخبار : سفر فارسی آموزان به شهر تاریخی اصفهان
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی