دانشگاه شهید بهشتی

برگزاری مراسم بزرگداشت چهلمین سال تأسیس رشته کامپیوتر در دانشگاه شهید بهشتی

تاریخ انتشار: 1396/02/16 04:16 ب.ظ
 
مراسم بزرگداشت چهلمین سال تأسیس رشته کامپیوتر در دانشگاه شهید بهشتی توسط دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر قدیمی ترین دانشکده کامپیوتر در ایران روز دوشنبه 18 اردیبهشت ماه 1396در مرکز همایشهای بین المللی این دانشگاه برگزار می شود.
یکی از اهداف برگزاری این مراسم، شناساندن این رشته به دانشجویان ورودی جدید رشته کامپیوتر است تا با تاریخچه این دانشکده، رشته و زحماتی که برای آن صرف شده است، آشنا شوند. هدف دیگر، قدردانی از اساتید پیشکسوت کامپیوتر می باشد: طی این ۴۰ سال اساتید سرشناسی بودند که زحمات زیادی کشیدند، برخی در قید حیات هستند و از آنها قدردانی می‌شود. گردهمایی فارغ التحصیلان این رشته نیز از دیگر اهداف این جشن به شمار می رود.
دانشجویان، اساتید و فارغ التحصیلان در این جشن شرکت خواهند کرد و علاوه بر گروه های مذکور، مدیران IT کشور نیز برای آشنایی با برخی از توانمندی ها و پتانسیل های دانشگاه دعوت شده اند. در کنار این گردهمایی و جشن  یک تعداد غرفه و نمایشگاه نیز برپا شده است.
 
از مهمانان ویژه مراسم می توان به آقای مهندس جهانگرد مشاور محترم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اشاره داشت که به عنوان یکی از فارغ التحصیلان دانشگاه شهید بهشتی، در مراسم افتتاحیه نیز سخنرانی دارند. همچنین آقای مهندس تقی پور وزیر اسبق ارتباطات، دکتر سربازی آزاد رئیس پژوهشکده علوم کامپیوتر در پژوهشگاه دانشهای بنیادین، روسای دانشکده های کامپیوتر دانشگاههای سراسر کشور و مدیران و کارشناسان به نام حوزه صنعت از مدعوین مراسم هستند.

Sorosh-Icon
کلید واژه ها:
منبع خبر دانشکده علوم و مهندسی کامپیوتر
تعداد مشاهده: 3,195
اخبار : برگزاری مراسم بزرگداشت چهلمین سال تأسیس رشته کامپیوتر در دانشگاه شهید بهشتی
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی