دانشگاه شهید بهشتی

افتتاحیه کلینیک تحقیقات بالینی پژوهشکده علوم و فناوری های پزشکی

تاریخ انتشار: 1396/04/12 12:07 ب.ظ
 

کلینیک تحقیقات بالینی پژوهشکده علوم و فناوری های پزشکی که به برکت ماه مبارک رمضان و همت برخی از خیرین و دوستان دانشگاه، تجهیز شده بود، طی مراسمی در عصر روز دهم تیرماه و با حضور جمعی از مسئولان و نخبگان علمی کشور به طور رسمی آغاز به کار کرد.

 

دکتر مجتبی زارعی مسئول راه اندازی پژوهشکده علوم و فناوری های پزشکی دانشگاه شهید بهشتی در مراسم افتتاحیه در خصوص هدف از راه اندازی این کلینیک تحقیقاتی گفت: فناوری های جدید در این کلینیک در محیط بالینی آزمایش می شود و پس از تائید نهایی به نظام سلامت کشور ارایه خواهد شد. وی اظهار کرد: مهندسان و استادان علوم پایه در قالب این کلینیک ایده های پزشکان را به تکنولوژی مورد استفاده در حوزه سلامت تبدیل می کنند تا معضلی از بیمار را برطرف کند و به واقع، تکنولوژی ها پس از تائید مبادی ذیربط وارد بازار می شوند تا از آلام بیماران بکاهند.

 

 

زارعی با بیان این که پزشکی نمی تواند از علوم دیگر جدا باشد و جداسازی آن صدماتی به زیرساخت های تحقیقاتی زده است، افزود: این مجموعه می تواند ارتباط و تعامل نزدیک و مداوم پزشکان، مهندسان و علوم پایه را فراهم آورد، چیزی که در کشور کمتر وجود داشت.

 

 

10.JPG


12.JPG


6.JPG

Sorosh-Icon
کلید واژه ها: کلینیک تحقیقات بالینی، دکتر مجتبی زارعی، پژوهشکده علوم و فناوری های پزشکی
منبع خبر پژوهشکده علوم و فناوریهای پزشکی
تعداد مشاهده: 3,704
اخبار : افتتاحیه کلینیک تحقیقات بالینی پژوهشکده علوم و فناوری های پزشکی
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی