دانشگاه شهید بهشتی

انتصاب دکتر ماهرو غدیری عضو هیات علمی پژوهشکده خانواده به سمت سرپرست دفتر حقوقی و پاسخگویی به شکایات سازمان امور دانشجویان وزارت علوم

تاریخ انتشار: 1396/11/10 01:10 ب.ظ

مراسم تکریم و تشکر از دکتر نجفی و معارفه خانم دکتر ماهروغدیری به سمت سرپرست دفتر حقوقی و پاسخگویی به شکایات سازمان امور دانشجویان، باحضور معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان دکتر مجتبی صدیقی به همراه معاونان و مدیران وهمکاران سازمان برگزار شد.

متن حکم خانم دکتر ماهرو غدیری به شرح ذیل می باشد:

سرکارخانم دکتر ماهرو غدیری 

عضو محترم هيأت علمی پژوهشکده خانواده دانشگاه شهید بهشتی 

با اهدای سلام

نظر به مراتب تعهد، تخصص، شایستگی و تجارب ارزنده سرکارعالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست دفتر حقوقی و پاسخگویی به شکایات سازمان اموردانشجویان منصوب می شوید.

رجاء واثق دارم که بر اساس راهبردهای دولت تدبیر و امید و اهداف و خط مشی ها و برنامه های تعیین شده سازمان و همکاری معاونان . مدیران و همکاران سازمان و دانشگاهیان در این امر مهم انجام وظیفه نموده و اهتمام لازم را در جهت ارتقا و تعالی امورحقوقی و رضایتمندی مراجعین و تعامل موثر با کارشناسان خواهید داشت.

توفیق روزافزون سرکارعالی را در انجام شایستـه مأموريت محوله و خدمتگزاری بـه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه خداوند منان مسئلت می نمایم.

با آرزوی توفيق الهی

مجتبی صديقی


NewsPic.png
منبع خبر: سازمان امور دانشجویان وزارت علوم تحقیقات و فناوری

http://saorg.ir/SubSystem/Edari/PRelate/News/News.aspx?param=-13C429DF95C82A02457A8513F2573BE74

Sorosh-Icon
کلید واژه ها: ماهرو غدیری، سرپرست دفتر حقوقی، پژوهشکده خانواده
منبع خبر پژوهشکده خانواده
تعداد مشاهده: 5,420
اخبار : انتصاب دکتر ماهرو غدیری عضو هیات علمی پژوهشکده خانواده به سمت سرپرست دفتر حقوقی و پاسخگویی به شکایات سازمان امور دانشجویان وزارت علوم
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی