دانشگاه شهید بهشتی

گزارشی از افتتاح باشگاه انرژی

تاریخ انتشار: 1397/06/13 01:49 ب.ظ

13.jpg.jpg

دوشنبه پنجم شهریور ماه ۱۳۹۷ مصادف بود با یک رویداد ویژه در آسمان انرژی ایران، اتفاقی که مراحل تکوین ایده تا عمل آن در دانشکده مهندسی مکانیک و انرژی پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی، به همت دکتر گوگ ساز و با تلاش دانشجویان و حمایت ریاست و اساتید دانشکده شکل گرفت. باشگاه انرژی یعنی جلب حمایت و پذیرش افراد نه تنها در یک دانشگاه، بلکه در سراسر ایران اسلامی که نیازمند این همگرایی و همفکری است. افتتاح باشگاه انرژی دانشگاه شهید بهشتی، که برگ زرینی در کارنامه دانشکده مهندسی مکانیک و انرژی به ‌شمار می‌آید، در زمینه توسعه پژوهش‌های انرژی محور، ایجاد ارتباط با صنعت،  تبادل افکار و گسترش مهارت‌ها در قالب کار گروهی، در میان دانشجویان و اساتید حوزه انرژی فعالیت خواهد کرد.

این مراسم با سخنرانی ریاست دانشکده مهندسی مکانیک و انرژی آغاز شد. در این سخنرانی کوتاه  دکتر نیک روش گزارشی از فعالیت های انجام شده در زمینه توسعه پژوهش‌های انرژی محور و چشم اندازی از آینده این رشته را ارائه نمودند.

در ادامه، نمایندگانی از دانشجویان عضو باشگاه انرژی به تشریح هفت آسمان باشگاه و اهداف پیش بینی شده در افق بلند مدت پرداختند. سپس مدعوین محترم مشتمل بر جمعی از اساتید فرهیخته و دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی در مراسم پرده برداری از تندیس باشگاه انرژی که توسط دکتر لیاقتی ریاست پردیس فنی و مهندسی شهیدعباسپور، دکتر نیکروش ریاست دانشکده مهندسی مکانیک و انرژی  شرکت نمودند.

دکتر زندی ریاست گروه مهندسی انرژی‌های تجدیدپذیر در سخنرانی کوتاهی، گزارشی از روند احداث این باشگاه و اهم فعالیت های در حال انجام در حوزه انرژی ارائه دادند.

در پایان حاضران تابلوی یادبود این باشگاه را در راستای هم افزایی توانمندی‌ها را امضاء نمودند.​


Sorosh-Icon
کلید واژه ها:
منبع خبر پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور
تعداد مشاهده: 1,055
اخبار : گزارشی از افتتاح باشگاه انرژی
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی