دانشگاه شهید بهشتی

جلسه توجیهی آیین­نامه­های آموزشی و پژوهشی در پژوهشکده علوم محیطی برگزار شد

تاریخ انتشار: 1397/09/11 10:52 ق.ظ
جلسه توجیهی آیین­نامه­های آموزشی و پژوهشی پژوهشکده علوم محیطی دهم آذر ماه از سوی معاون پژوهشی و با حضور دانشجویان دکترا در سالن جلسات این پژوهشکده برگزار شد.
jalase-tojihi1.gif

در این جلسه دکتر مبرقعی معاون پژوهشی پژوهشکده به تبیین آیین­نامه­های آموزشی؛ اعم از تعداد واحدهای آموزشی، حداقل معدل درسی که دانشجویان باید در هر مقطع کسب کنند و همچنین حداکثر سنواتی که هر دانشجو در هر مقطع تحصیلی می­تواند مجوز ادامه تحصیل داشته باشد، پرداخت.
 
وی در ادامه در حوزه پژوهش نیز مستندات و آیین­نامه­های پژوهشی دانشگاه، از جمله نحوه و زمانبندی ارائه پروپوزال، رساله، تعداد مقالات مستخرج از رساله، معرفی بانک های اطلاعاتی مجلات و همچنین رتبه­بندی انواع نشریات معتبر/ کم اعتبار/ غیرمعتبر و جعلی داخلی و خارجی را تبیین و تشریح کرد.
نکته مورد تأکید معاون پژوهشی، لزوم استفاده از سامانه همانندجو در انتخاب و تدقیق عنوان و محتوای پروپوزال رساله برای پرهیز از انتخاب موضوعات تکراری بود.
وی در پایان به تشریح دستورالعمل نحوه بررسی تخلفات پژوهشی دانشگاه پرداخت و در نهایت به پرسش­های دانشجویان در رابطه با آیین نامه های آموزشی و پژوهشی پاسخ داد.

Sorosh-Icon
کلید واژه ها:
منبع خبر پژوهشکده علوم محیطی
تعداد مشاهده: 3,940
اخبار : جلسه توجیهی آیین­نامه­های آموزشی و پژوهشی در پژوهشکده علوم محیطی برگزار شد
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی