دانشگاه شهید بهشتی

اطلاعیه آخرین مهلت تمدید سکونت در خوابگاه برای نیمسال دوم 98-97

تاریخ انتشار: 1397/11/17 08:46 ق.ظ

ضمن گرامیداشت و عرض تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، به اطلاع آندسته از دانشجویان واجد شرایط دریافت خوابگاه که در نیمسال اول تحصیلی 98-97 در خوابگاه ها ساکن و قصد ادامه سکونت طی نیمسال دوم تحصیلی را داشته ولیکن تاکنون اقدامی در جهت تمدید سکونت خود بعمل نیاورده اند، می رساند، این مهلت تا تاریخ 23/11/97  تمدید می گردد، لذا ضمن توجه به نکات ذیل حداکثر تا تاریخ تمدید شده برای پرداخت الکترونیکی اجاره بهاء و تمدیدکارت سکونت درخوابگاه به اطلاعیه های مندرج درخوابگاه مربوطه مراجعه نمایند. بدیهی است کلیه ترددها پس از تاریخ فوق، با کارت خوابگاه تمدید شده نیمسال دوم تحصیلی 98-97 صورت خواهد گرفت.

 

 

نکات مهم :

1- براساس آیین نامه صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، کلیه دانشجویان ساکن خوابگاه ها ملزم به پرداخت اجاره بهاء خوابگاه در ابتدای هر نیمسال تحصیلی می باشند.

2- در صورت عدم ثبت اجاره بهاء و یا بروز هرگونه مشکل به مسئول خوابگاه مربوطه مراجعه و از پرداخت به دیگر حساب ها خوداری گردد. بدیهی است در صورت واریز به دیگر حساب‌ها  امکان استرداد میسر نخواهد بود.

3- در صورت عدم ثبت نام و تثبیت سیستم آموزشی و یا اینکه در طول ترم فارغ التحصیل شوند، دانشجو ملزم به تخلیه خوابگاه بوده و وجه اجاره بهاء پرداختی مسترد نخواهد شد.

مدیریت خدمات دانشجویی

Sorosh-Icon
کلید واژه ها: آخرین مهلت تمدید سکونت در خوابگاه نیمسال 98-97
منبع خبر روابط عمومي
تعداد مشاهده: 214
اخبار : اطلاعیه آخرین مهلت تمدید سکونت در خوابگاه برای نیمسال دوم 98-97
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی