دانشگاه شهید بهشتی

گزارش کارگاه های برگزار شده توسط، مرکز مشاوره اداره آموزش های اجتماعی

تاریخ انتشار: 1397/12/11 11:39 ق.ظ
 

در روزسه شنبه مورخ 30بهمن ماه1397 ساعت 10 الی 12 کارگاه "دونده موفقی باش" با محوریت تکنیک های موفقیت در دانشگاه در محل تالار ناصر خسرو، دانشکده ادبیات با حضور مدرس آقای دکتر محمدی برگزار شد. تعداد 67 نفر از دانشجویان رشته های مختلف و همیاران سلامت روان در این جلسه شرکت کردند. سرفصل های مطرح شده شامل دلایل ورود به دانشگاه، هدف گذاری برای آینده، یافتن مسیر درست برای موفقیت، موانع موفقیت از جمله برخی تحریف های شناختی و تکنیک هایی برای موفقیت در دانشگاه بود.

کارگاه "معرفی انواع مواد مخدر و عوارض  مصرف مواد"  در تاریخ 30 بهمن ماه 1397، با حضور مدرس آقای بهرامی در محل تالار مولوی برگزار شد. تعداد 33 نفر از کارشناسان در این کارگاه شرکت کردند. سرفصل های این دوره ی آموزشیگرایش به مصرف مواد مخدر می شود اشاره شد و در ادامه انواع مواد مخدر و روان گردان و تاثیرات آن در بدن به همراه نمایش فیلم هایی در این زمینه بیان شد.​

کارگاه "گل ها رو بو نکنیم" با محوریت معرفی ماده گل و عوارض مصرف آن و در راستای طرح پیام در روز یک شنبه، 5 اسفند ماه 1397 در محل سالن سازمان سنجش با حضور مدرس آقای اسدی برگزار شد. تعداد 90 نفر از دانشجویان در این کارگاه شرکت کردند. در این دوره به عواملی که باعث گرایش به مصرف مواد مخدر می شود اشاره شد و در ادامه انواع مواد مخدر و روان گردان و تاثیرات آن در بدن به همراه نمایش فیلم هایی در این زمینه بیان شد.

در روز چهار شنبه 8اسفند ماه 1397 کارگاه "ناامنی درونی ات راببین با حضور مدرس سرکار خانم باقری در محل خانه فرهنگ برگزار شد. تعداد30 نفر از دانشجویان و همیاران سلامت روان با محوریت ذهن آگاهی، کنترل اضطراب برگزار گردید.

Sorosh-Icon
کلید واژه ها: مرکزمشاوره
منبع خبر انجمن سنجش از دور و GIS ایران
تعداد مشاهده: 1,910
اخبار : گزارش کارگاه های برگزار شده توسط، مرکز مشاوره اداره آموزش های اجتماعی
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی