دانشگاه شهید بهشتی

فراخوان ششمین همایش ملی دانشجویی علوم ورزشی

تاریخ انتشار: 1398/02/15 03:11 ب.ظ

 ششمین همایش ملی دانشجویی علوم ورزشی با هدف هم‌اندیشی، هم‌فکری، پویای و نشاط دانشجویان علوم ورزشی با رویکردی کاربردی، پنجم تیرماه ۱۳۹۸ به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

   همایش‌های علمی، دانشجویی، بستری مناسب برای ارائه یافته‌های جدید علمی دانشجویان و محققان جوان در حوزه‌های مختلف علوم ورزشی است.

علوم ورزشی به‌عنوان یکی از علوم نوظهور و مؤثر بر کیفیت زندگی بشری، توانسته است خدمات شایسته‌ای در سطوح قهرمانی و همگانی به همراه داشته باشد. علاقه‌مندی و میل محققان رشته‌های گوناگون به مطالعات علوم ورزشی بر غنای این یافته ها افزوده است.
ششمین همایش ملی دانشجویی علوم ورزشی دانشگاه شهید بهشتی فرصتی مغتنم برای معرفی مطالعات دانش‌پژوهان علوم ورزشی می‌باشد. بدون تردید، حضور اساتید، دانشجویان و علاقه‌مندان در این همایش، تاثیر زیادی در رشد و ارتقا علوم ورزشی در بین دانشجویان خواهد داشت.
این همایش در محورهای مدیریت ورزشی، آسیب‌شناسی و بیومکانیک ورزشی، رفتار حرکتی و روان‌شناسی ورزشی، فیزیولوژی و تغذیه ورزشی برگزار خواهد شد.

بر اساس اعلام دبیرخانه این جشنواره مهلت ارسال چکیده از یکم اردیبهشت الی یکم خرداد ۱۳۹۸ است؛ علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس الکترونیکی www.6thsbusport.ir مراجعه کنند.


همایش-Recovered 22.jpg

Sorosh-Icon
کلید واژه ها: ششمین همایش ملی دانشجویی علوم ورزشی
منبع خبر روابط عمومي
تعداد مشاهده: 1,637
اخبار : فراخوان ششمین همایش ملی دانشجویی علوم ورزشی
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی