دانشگاه شهید بهشتی

آئین معارفه سرپرست و تودیع رئیس سابق دانشگاه برگزار شد

تاریخ انتشار: 1398/06/16 03:50 ب.ظ

آئین معارفۀ دکتر سعداله نصیری قیداری، سرپرست دانشگاه شهید بهشتی و تکریم دکتر سید حسن صدوق، رئیس سابق دانشگاه با حضور دکتر منصور غلامی وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر منصور غلامی وزیر علوم تحقیقات و فناوری در مراسم گفت: آنچه که در این جلسات مد نظر است این بوده که مسؤولیت ها را دائمی نمی دانیم؛ همه مسؤولان در راستای اهداف نظام کار می کنند اصل نیت خیر و تلاش برای فعالیت ها با نگاه اسلامی است و مردم قدر شناس آنها خواهند بود.

وزیر علوم افزود: سیاست ما اعتلای آموزش عالی است که بیش از قبل رشد داشته باشد و همه کسانی که تلاش کردند با این هدف است. تربیت نیروی متخصص در یک دهه وظیفه آموزش عالی از سال ۷۰ بود که اکنون همه بدنه کشور از این نیروها استفاده می کنند.

_BU_1663.jpg
 

 دکتر سید حسن صدوق، رئیس سابق دانشگاه شهید بهشتی در این آیین ضمن سخنانی با تبریک به دکتر نصیری قیداری گفت: دانشگاه قبل از هر چیزی فضای شکوفایی استعدادهای جوان و برومندی کشور است. برای رسیدن به اقتصاد و صنعت دانش بنیان، قبل از آن به انسان دانشمند و دانش بنیان نیاز داریم. دانش آموخته مومن، هدف غایی دانشگاه است و این هدف راهبرد اصلی دانشگاه و فصل ممیزه دانشگاه های جمهوری اسلامی ایران با دانشگاه های دیگر در جهان است.

داخل متن تودیع و معارفه.jpg

 

دکتر نصیری قیداری سرپرست دانشگاه شهید بهشتی در سخنانی گفت: درجه رفیع امروز دانشگاه شهید بهشتی مرهون تلاش رؤسای قبلی و همت  اعضای هیئت علمی، کارکنان و هوشمندی دانشجویان است؛ دست همه کارکنان و دانشجویان این دانشگاه را می‌فشاریم.

_BU_1607.jpg


 

سرپرست دانشگاه شهید بهشتی، سرمایه‌گذاری در تولید علم و فرهنگ را وظیفه همه مسوولان کشور دانست و گفت: در دانشگاه شهید بهشتی باید در حوزه دانشجویی، فرهنگی، مالی و پژوهشی فعالیت‌های ارزنده و با شتاب صورت گیرد.گزارش تصویری

 

Sorosh-Icon
کلید واژه ها: آئین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه، وزیر علوم
منبع خبر روابط عمومي
تعداد مشاهده: 998
اخبار : آئین معارفه سرپرست و تودیع رئیس سابق دانشگاه برگزار شد
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی