دانشگاه شهید بهشتی

بازدید سرپرست دانشگاه از پژوهشکده‌های علوم محیطی و گیاهان و مواد اولیه

تاریخ انتشار: 1398/06/25 04:46 ب.ظ

دکتر سعداله نصیری سرپرست دانشگاه، دوشنبه 25 شهریور 1398 از پژوهشکده‌های علوم محیطی و گیاهان و مواد اولیه دارویی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر نصیری سرپرست دانشگاه، با حضور در پژوهشکده علوم محیطی ضمن دیدار با اعضای هیئت‌علمی این پژوهشکده در نشستی با حضور اعضای هیئت‌رئیسه پژوهشکده علوم محیطی شرکت نمود. در این نشست دکتر کامبوزیا رئیس پژوهشکده ضمن معرفی توانمندی‌ها و دستاوردهای پژوهشکده مذکور، به بیان مسائل و مشکلات فراروی این پژوهشکده پرداخت.

SBU_2648.JPG

دکتر نصیری سپس در پژوهشکده گیاهان و مواد اولیه دارویی حاضر و در نشستی با حضور اعضای هیئت‌علمی، دانشجویان و کارکنان این پژوهشکده شرکت نمود. دکتر قاسم پور رئیس پژوهشکده گیاهان و مواد اولیه دارویی در سخنانی، گزارشی از فعالیت‌ها و دستاوردهای این پژوهشکده را ارائه نمود.

SBU_2750.JPG

آزمایشگاه‌های جداسازی و تعیین ساختار، آنالیز ترکیبات طبیعی، طراحی سیستم‌های دارویی، آنالیز دستگاهی، کشت سلول و هرباریوم ازجمله آزمایشگاه‌هایی بود که دکتر نصیری از آن‌ها بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت‌های صورت گرفته قرار گرفت.

در این بازدید که بیش از 5 ساعت به طول انجامید، دکتر سیدمحمدسجاد صدوق مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی، دکتر شکری معاون پژوهشی و فناوری، دکتر اطاعت معاون پشتیبانی، مالی و مدیریت منابع، سرپرست دانشگاه را همراهی می‌کردند.

گزارش تصویری​

SBU_2703.JPG

SBU_2897.JPG

 

Sorosh-Icon
کلید واژه ها: بازدید پژوهشکده‌های علوم محیطی و گیاهان و مواد اولیه دارویی ، دکتر نصیری
منبع خبر روابط عمومي
تعداد مشاهده: 578
اخبار : بازدید سرپرست دانشگاه از پژوهشکده‌های علوم محیطی و گیاهان و مواد اولیه
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی