دانشگاه شهید بهشتی

دومین سمینار «چگونه مسیر دانشگاه تا بازار کار را کوتاه کنیم؟«

تاریخ انتشار: 1398/07/25 05:05 ب.ظ
 

دومین سمینار از رویداد «چگونه مسیر دانشگاه تا بازار کار را کوتاه کنیم؟« با عنوان «خدمات درمانی/ ارتقاء تکنولوژیک در حیطه‌های روان‌شناختی؛ یک بازار کار نوین و راه‌های ورود به آن« به همت معاونت پژوهشی دانشکده علوم تربیتی و روان‌شناسی دانشگاه شهید بهشتی برگزارگردید. 

این سمینار توسط آقای دکتر صادقی فیروزآبادی، عضو هیئت علمی این دانشکده ارائه شد. هدف از این رویداد، آگاه ساختن افراد با مهارت‌ها و صلاحیت‌های مورد نیاز برای اشتغال در زمینه‌های مختلف است و در این سمینار به موضوع اشتغال در حوزه خدمات تکنوژیک در حیطه‌های روان‌شناختی که برای دانش‌آموختگان رشته روان‌شناسی یک بازار کار جدید می‌باشد، پرداخته شد. دکتر صادقی ضمن معرفی برخی خدمات تکنولوژیک در حیطه‌های روان‌شناختی، این عرصه را یک بازار بکر سرشار از فرصت‌های شغلی دانست. 

وی در این خصوص افزود لازم است دانشجویان قبل از اتمام تحصیلات خود در دانشگاه، حوزه کاری مورد علاقه خویش را شناسایی کرده و به تقویت و افزایش مهارت‌های خود در همان راستا بپردازند. همچنین ایشان مجموعه آزمایشگاه‌های روان‌شناسی دانشگاه شهید بهشتی را یکی از کامل‌ترین آزمایشگاه‌های کشور دانست و به دانشجویان توصیه کرد از این ظرفیت‌های در دسترس، حداکثر بهره را ببرند. ایشان شرکت کردن در رویدادهای معاونت سمینار از رویداد «چگونه مسیر دانشگاه تا بازار کار را کوتاه کنیم دانشکده را که در آنها به معرفی امکانات آزمایشگاه و آشنایی با آزمون‌ها پرداخته می‌شود بسیار مفید دانستند و در خصوص ارائه خدمات راهنمایی و کمک به دانشجویان جهت انجام فعالیت‌های یادگیری، اعلام آمادگی کردند.

2.jpeg
200(2).jpeg 

Sorosh-Icon
کلید واژه ها: سمینار - دانشگاه - بازار کار
منبع خبر دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی
تعداد مشاهده: 402
اخبار : دومین سمینار «چگونه مسیر دانشگاه تا بازار کار را کوتاه کنیم؟«
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی