دانشگاه شهید بهشتی

گپ دوستانه با اساتید: این هفته "دکتر برومند"

تاریخ انتشار: 1398/09/24 08:44 ق.ظ

جلسه "گپ دوستانه با اساتید" با حضور دکتر برومند، استادیار مدیریت ورزشی و رسانه در کتابخانه دانشکده علوم ورزشی و تندرستی در تاریخ 20 آذر 1398ساعت 12 تا 13 با حضور اساتید و دانشجویان دانشکده برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده، دکتر برومند بعد از بیان شرح حال مختصری از زندگی تحصیلی و کاری خود، در توصیه به دانشجویان گفت: برای آینده خود از ابتدای تحصیل در دانشگاه، برنامه ریزی مناسب تحصیلی- شغلی داشته باشید.
دکتر-برومند-گپ-1.jpg
بدست آوردن شغل مناسب، یک جریان و فرایند است که از شروع ترم آغاز می شود و لازمه آن داشتن رفتار حرفه ای برنامه ریزی شده می باشد.  مدیر امور فرهنگی و اجتماعی در اهمیت و حساسیت کار در حرفه تربیت بدنی بعنوان یک رشته بین رشته ای در حوزه علوم انسانی و اجتماعی اظهار داشت: با توجه به اینکه مخاطب ما انسان است، تمرین، تربیت، پرورش و ساختن یک انسان از طریق ورزش و فعالیت بدنی، نیازمند دانش، هنر و ظرافت های بسیاری است وی در ادامه افزود: باید بتوانیم آنچه را یاد گرفته ایم، متواضعانه به دیگران انتقال دهیم.
دکتر-برومند-گپ-2.jpg 
 
دکتر برومند با تاکید بر اهمیت تقویت روحیه متعهد بودن و حس نوع دوستی در دانشجویان بیان داشت: فارغ از اینکه دنیا پاداش زحمات و تلاش های ما را بدهد یا ندهد، باید در رفع مشکلات دیگران تلاش کنیم. بی تردید تلاشی که رضایت را به دنبال داشته باشد منجر به آرامش درونی می شود. ایشان با تاکید بر مقوله اخلاق گفت: بیش از آنکه به پیروزی فکر کنیم باید برای موفقیت تلاش کنیم و در مسیر رشد از دیگران بیاموزیم. در پایان جلسه، پرسش و پاسخ صورت گرفت و دانشجویان و اساتید سئوالاتشان را مطرح کردند.
دکتر-برومند-گپ3.jpg 
 

Sorosh-Icon
کلید واژه ها: گپ دوستانه،رفتار حرفه ای، برنامه ریزی مناسب، حس نوعدوستی
منبع خبر دانشکده علوم ورزشی و تندرستی
تعداد مشاهده: 156
اخبار : گپ دوستانه با اساتید: این هفته "دکتر برومند"
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی