دانشگاه شهید بهشتی

​آیین تکریم و معارفه رئیس دانشکده مدیریت و حسابداری برگزار شد

تاریخ انتشار: 1398/11/01 03:01 ب.ظ

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، آیین تکریم و معارفه رئیس دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه شهید بهشتی با حضور دکتر نصیری قیداری رئیس دانشگاه، جمعی از اعضای هیئت رئیسه دانشگاه، اعضای هیئت علمی وکارکنان دانشکده مدیریت و حسابداری در تالار حضرت فاطمه الزهرا (س) برگزار گردید.

SBU_0344.JPG

در آیین، دکتر فدایی نژاد رئیس سابق دانشکده مدیریت و حسابداری طی سخنانی ضمن خیر مقدم به مهمانان، به معرفی تاریخچه مختصری از فعالیت های دانشکده مدیریت و حسابداری پرداخت.

در ادامه، دکتر رسولی مشاور رئیس و مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی، طی سخنانی ضمن تجلیل از فعالیتهای دانشکده مدیریت و حسابداری به عنوان یکی از دانشکده های باسابقه دانشگاه، به بیان مختصری از شاخصهای انتخاب رئیس دانشکده ها در دانشگاه شهید بهشتی پرداخت.

SBU_0374.JPG

دکتر نصیری قیداری رئیس دانشگاه شهید بهشتی، در سخنان خود ضمن ابراز خرسندی از حضور در دانشکده خوشنام مدیریت و حسابداری، بیان داشت: عمر انسان تمدن ساز و هوشمند بسیار کوتاه است، بنابراین چه کاری بالاتر از اینکه انسان به کسب، تولید و آموزش علم و فعالیت فرهنگی بپردازد. پذیرش مسئولیت تربیت انسانهای فرهیخته بسیار ارزشمند است. رئیس دانشگاه، ضمن آرزوی توفیق برای دکتر اسماعیل فدایی نژاد رئیس سابق دانشکده مدیریت و حسابداری، برای دکتر بهروز دری سرپرست این دانشکده آرزوی توفیق نمود.

SBU_0412.JPG

در ادامه مراسم، دکتر دری سرپرست دانشکده مدیریت و حسابداری و دکتر فدایی نژاد رئیس پیشین این دانشکده، از دست دکتر نصیری قیداری رئیس دانشگاه، احکام خود را دریافت نمودند.

SBU_0355.JPG


SBU_0392.JPG

در ادامه این آیین، دکتر دری، سرپرست دانشکده مدیریت و حسابداری نیز طی سخنانی بیان داشت: دانشکده مدیریت و حسابداری باید الگوی فعالیتهای مدیریتی و اجرایی در دانشگاه و پاسخگوی مسئله محور به نیازهای جامعه باشد. دکتر دری، بر تفکر، تفهیم، تفاهم و تعامل در مدیریت دانشکده تأکید کرد و بیان داشت: دانشجویان باید همدلی و همراهی را ازا اعضای هیئت علمی بیاموزند تا عالم عامل باشند.

SBU_0425.JPG

دکتر افضلیان معاون آموزشی دانشگاه نیز در سخنانی ضمن آرزوی توفیق برای سرپرست دانشکده مدیریت و حسابداری، بر اثربخشی این دانشکده بر فعالیتهای آموزشی دانشگاه تأکید نمود.

SBU_0428.JPG

در پایان این آیین، از زحمات و خدمات دکتر فدایی نژاد رئیس سابق دانشکده مدیریت و حسابداری، از سوی اعضای هیئت علمی و کارکنان این دانشکده تقدیر به عمل آمد.

SBU_0451.JPG


SBU_0346.JPG
این گزارش تکمیل خواهد شد.

Sorosh-Icon
کلید واژه ها: تکریم و معارفه
منبع خبر روابط عمومي
تعداد مشاهده: 748
اخبار : ​آیین تکریم و معارفه رئیس دانشکده مدیریت و حسابداری برگزار شد
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی