دانشگاه شهید بهشتی

بازدید شهردار منطقه 4 تهران از پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور

تاریخ انتشار: 1399/04/18 06:53 ب.ظ

مهندس محمد دوست، شهردارمنطقه 4 تهران و هیات همراه روز چهارشنبه 18 تیرماه 1399 ضمن بازدید از پردیس فنی ومهندسی شهید عباسپور، از نزدیک با ظرفیت ها و فعالیت های علمی،آموزشی وتحقیقاتی پردیس آشنا شدند و با دکتر برزویی رئیس پردیس دیدار و گفتگو نمودند.

این نشست با حضور مهندس پورشاسب، معاون فنی وعمرانی؛ مهندس رشیدفرخی آبادی، معاون خدمات شهری ومحیط زیست؛ مهندس اناری، معاون حمل ونقل وترافیک منطقه 4 تهران و مهندس وارسته، شهردار ناحیه 8 منطقه 4؛ دکترپورصابر، معاون پردیس؛ دکتر رضوانی، مدیر امورپشتیبانی و مالی پردیس و مهندس مددی درسالن جلسات حوزه ریاست پردیس برگزار شد.

مهندس محمددوست شهردار منطقه 4 تهران در این بازدید از بخش های مختلف پردیس از جمله مجموعه ورزشی، استخر شنا، زمین چمن، گلخانه و مرکز همایش‌های پردیس بازدید نمود.

 دکتر برزویی رئیس پردیس، با بیان اینکه شهرداری می‌تواند در تسریع فعالیت های پردیس موثر باشد، گفت: درحال حاضر این مجموعه علمی،آموزشی و پژوهشی آمادگی دارد تا با ارتباط موثر و متقابلی با مجموعه شهرداری در زمینه های مورد نیاز در حوزه های آموزش های تخصصی، خدمات مهندسی و مسائل زیست محیطی همکاری های دوجانبه داشته باشد. همواره ظرفیت‌ها و امکانات این مجموعه آموزشی برای خدمت به جامعه مهیا است.

دکتربرزویی خاطرنشان کرد: دیدگاه مثبتی میان این دو نهاد برای همکاری وجود دارد. همچنین ما در پردیس نیز می‌توانیم  به شهرداری کمک کنیم تا  شهری هوشمند داشته باشیم.

وی درادامه تأکید کرد :دانشگاه شهید بهشتی آمادگی دارد با تمامی امکانات و ظرفیت‌های آزمایشگاهی و کارگاهی خود در مجموعه پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور برای فراهم نمودن بسترهای لازم و به منظور رفع نیازهای جدید و توسعه خدمات شهری به خصوص در حوزه فناوری و نوآوری همکاری موثری داشته باشد.

درپایان این نشست حاضران با بیان دیدگاه‌های خود، راههای گسترش سطح همکاری‌های مشترک را مطرح نمودند و مقرر شد شهرداری منطقه اقداماتی در جهت زیباسازی فضاهای پردیس داشته باشد و برای همکاری‌های بیشتر، پس از هماهنگی رئیس پردیس با ریاست دانشگاه شهید بهشتی و معاونان دانشگاه، اقدامات دو جانبه معمول گردد.

گزارش تصویری


DSC_2449.jpg

DSC_2180.jpg


Sorosh-Icon
کلید واژه ها: بازدید از پردیس
منبع خبر پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور
تعداد مشاهده: 1,035
اخبار : بازدید شهردار منطقه 4 تهران از پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی