دانشگاه شهید بهشتی

بازدید دکتر اطاعت از پردیس فنی ومهندسی شهید عباسپور

تاریخ انتشار: 1399/04/28 08:14 ب.ظ

 

معاون پشتیبانی، مالی و مدیریت منابع و مدیران این معاونت با همراهی رئیس پردیس فنی ومهندسی شهیدعباسپور روز شنبه 28 تیرماه 1399 از مجموعه آشپزخانه وسالن های غذاخوری دانشجویی، امکانات و تجهیزات سالن های مرکز همایش ها و سالن چند منظوره پردیس عباسپور بازدید و با روسای دانشکده های فنی و مهندسی مستقر در پردیس و رییس مرکز آموزش های تخصصی دیدار و گفتگو کردند.

 

در این دیدارکه به دعوت رئیس پردیس صورت گرفت، دکتر اطاعت، معاون پشتیبانی، مالی و مدیریت منابع؛ دکتر طبرسا مدیریت برنامه، بودجه، بهره‌وری سازمانی و نظارت؛ دکتر جلالی سرپرست مدیریت منابع انسانی و پشتیبانی؛ خانم اخوان مدیرامور مالی؛ دکتر ابوالقاسم پور مدیر امور دانشجویی ودکتر غفوری مشاور معاون پشتیبانی؛ دکتر سپاسیان قائم مقام دانشکده مهندسی برق؛ دکترنیک روش رئیس دانشکده مهندسی مکانیک وانرژی؛ دکترپورصابر معاون پردیس؛ دکتررشیدی رئیس مرکز آموزشهای تخصصی؛ دکترعلیمحمدی معاون آموزشی دانشکده مهندسی عمران، آب ومحیط زیست و دکتر صافی معاون پژوهشی دانشکده مهندسی عمران، آب ومحیط زیست حضور داشتند.

 

 در ابتدای نشست دکتر برزویی  ضمن خوشامدگویی به تشریح اجمالی از اقدامات و فعالیتهای  انجام گرفته تا کنون پرداخت و همچنین گزارشی از زیر ساخت و ظرفیت‌های آموزشی، تخصصی و امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی ارائه و در خصوص ضرورت ارتقای و بروز نمودن تجهیزات و امکانات با توجه به رویکرد جدید پردیس تاکید نمود.

وی اظهار امیدواری نمود که پردیس همواره از حمایت های مالی و معنوی دانشگاه شهید بهشتی و به ویژه از حمایت های معاون پشتیبانی، مالی و مدیریت منابع دانشگاه بهره مند گردد تا با توجه به سوابق و تجربیات پردیس، پتانسیل های بالقوه آن شکوفا و بالفعل گردد.

این نشست که به منظور بررسی مسائل مالی و پشتیبانی پردیس برگزار گردید دکتر اطاعت و مدیران حوزه معاونت پشتیبانی، مالی و مدیریت منابع دانشگاه از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات قرار گرفتند. روسای دانشکده های فنی ومهندسی و مرکز آموزش های تخصصی با بیان نقطه نظرات خود پیرامون ظرفیت های موجود در مجموعه آزمایشگاهی و کارگاهی پردیس و قابلیت های ارائه خدمات فنی ومهندسی و آموزش های تخصصی در زمینه های  مختلف ، برای جذب سرمایه گذاری و افزایش ظرفیت های قابل توسعه مطالب مبسوطی ارائه و راهکارهایی را بیان داشتند.

درپایان دکتر اطاعت، ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته و قبول مسئولیت توسط دکتر برزوئی، ضمن اشاره به توانمندی و تجربیات مدیریتی ایشان، آینده روشنی را برای پردیس تبیین و برحمایت کامل دانشگاه از پردیس و استقلال مالی و اداری آن تاکید نمود.

گزارش تصویری

IMG_0982.JPG

IMG_1148.JPG
Sorosh-Icon
کلید واژه ها: دیدار و بازدید از پردیس
منبع خبر پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور
تعداد مشاهده: 2,268
اخبار : بازدید دکتر اطاعت از پردیس فنی ومهندسی شهید عباسپور
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی