دانشگاه شهید بهشتی

بازدید رئیس دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول از پردیس شهید عباسپور

تاریخ انتشار: 1399/06/03 07:52 ب.ظ

دکتر محمد رضا عصاری رئیس دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول روز دوشنبه 3 شهریورماه 1399 با حضور در پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی، ضمن آشنایی با ظرفیت ها و توانمندی‌های این مجموعه، با دکتر رجبعلی برزویی رئیس پردیس فنی ومهندسی شهید عباسپور دیدار و گفتگو کرد. 

01.jpg

در ابتدای این نشست دکتر برزویی رئیس پردیس ضمن خوشامدگویی به تشریح اجمالی فعالیتهای آموزشی وپژوهشی پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور پرداخت و همچنین در خصوص ضرورت ارتقای ارتباطات پردیس در حوزه جذب و پذیرش دانشجوی بین المللی و دوره‌های تخصصی و نیز تعامل با سایر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور گفتگو و تبادل نظرگردید.

02.jpg
در این نشست‌، دکتر نیک روش رئیس دانشکده مهندسی مکانیک و انرژی، دکتر پورصابر معاون پردیس و آقای گنجی مشاور امور بین الملل رئیس پردیس حضور داشتند.

03-.jpg

 در ادامه دکتر برزویی ضمن ارائه برنامه های راهبردی دانشگاه و پردیس فنی ومهندسی شهید عباسپور در حوزه‌های جذب و پذیرش دانشجوی بین‌المللی و دوره‌های تخصصی،  ابراز امیدواری کرد جذب و پذیرش دانشجویان عراقی منجر به ارتقای همکاری‌های علمی و آموزشی مشترک بین دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول شود.

در پایان مقرر شد طرفین در خصوص اجرایی شدن همکاری های مشترک با امضای تفاهم‌نامه ای بین دو دانشگاه، موضوع جذب دانشجویان دکتری و برگزاری دوره‌های تخصصی را نیز مد نظر قرار دهند.


Sorosh-Icon
کلید واژه ها: دیدار و بازدید از پردیس
منبع خبر پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور
تعداد مشاهده: 405
اخبار : بازدید رئیس دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول از پردیس شهید عباسپور
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی