دانشگاه شهید بهشتی

برگزاری هفتمین دوره جشنواره تقدیر از مروجان کشور

تاریخ انتشار: 1399/07/23 03:59 ب.ظ

شبکه مروجان کتاب‌خوانی کشور با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری تعدادی از سازمان‌ها و نهادهای عمومی، دولتی و خصوصی، هفتمین دوره جشنواره تقدیر از مروجان کشور را با دبیری دکتر محسن حاجی زین‌العابدینی، رئیس کتابخانه‌های دانشگاه شهید یهشتی و با رویکرد توجه به فضای مجازی برگزار میکند و در آن افراد، گروه‌ها، تشکل‌های مردمی و نهادهای غیردولتی دارای فعالیت‌های مؤثر و نوآورانه در زمینه ترویج کتاب‌خوانی را انتخاب و معرفی خواهد کرد.

در این دوره با توجه به شرایط به وجود آمده و شیوع ویروس کووید 19 علاوه بر بخش‌های مختلف جشنواره، بخش نگاه ویژه بر اساس توجه به فضای مجازی و مروجان کتاب در حوزه‌های بهداشت و کتاب درمانی، آموزشگران مروج کتاب (معلم، مربی، استاد)، مادران مروج کتاب، مبادله کنندگان کتاب‌های خانگی مروج کتاب، خبرنگاران و روزنامه‌نگاران مروج کتاب برگزار خواهد شد.

بر اساس این فراخوان، مروج کتاب‌خوانی کسی است که با طراحی و اجرای فعالیت‌های مستمر، کتاب‌خوانی را گسترش می‌دهد یا فرآیند خواندن را لذت‌بخش‌تر، عمیق‌تر و تأثیرگذارتر می‌سازد. همچنین ترویج کتاب‌خوانی شامل فعالیت‌هایی است که به افزایش، گسترش و استمرار کتاب‌خوانی در میان مردم می‌انجامد.

علاقه‌مندان و فعالان ترویج کتاب‌خوانی می‌توانند گزارش‌ها و مستندات فعالیت‌هایشان در زمینه ترویج کتاب‌خوانی را به همراه  تکمیل فرم‌ها تا پایان وقت اداری 29 آبان ماه ۱۳۹9 به دبیرخانه «هفتمین جشنواره تقدیر از مروجان کتاب‌خوانی» ارسال کنند.

مستندات شامل گزارش‌های مختلف، عکس، فیلم، فایل‌های صوتی، بازتاب‌های رسانه‌ای، گزارش‌های مکتوب، گواهی‌نامه، تقدیرنامه، تفاهم‌نامه و قراردادها در قالب‌های مختلف با توجه به رویکرد مجازی جشنواره، باید به‌صورت الکترونیکی ارسال شود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاع بیشتر و همچنین دسترسی به فرم‌های ثبت‌نام می‌توانند به وب‌سایت‌های شبکه ترویج کتاب‌خوانی و تقدیر از مروجان کتاب‌خوانی مراجعه کنند.

شماره تماس: ۸۸۳۴۲۹۸۰  ۸۸۳۴۲۹۷۹

پست الکترونیک moravejan.ketab@gmail.com 

 

Sorosh-Icon
کلید واژه ها: مروجان کتابخوانی
منبع خبر کتابخانه مرکزی
تعداد مشاهده: 274
اخبار : برگزاری هفتمین دوره جشنواره تقدیر از مروجان کشور
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی