دانشگاه شهید بهشتی

ادامه فعالیت‌های طرح ملی مربیگری یادگیری الکترونیکی در آبان ماه 1399

تاریخ انتشار: 1399/08/07 12:42 ب.ظ
 
 
«طرح ملی مربیگری یادگیری الکترونیکی» که از طرف آزمایشگاه فناوری‌های پیشرفته یادگیری دانشکده علوم تربیتی و روان‌شناسی دانشگاه شهید بهشتی از اردیبهشت ماه امسال به‌صورت رایگان به ارائه خدمات مشاوره و مربیگری جهت ارتقای شایستگی‌های دیجیتال معلمان و مدیران مدارس سراسر کشور می‌پردازد، در آبان ماه نیز به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد.
یکی از خدمات اصلی این طرح برگزاری وبینارهای آموزشی با موضوعات مرتبط با شایستگی‌های دیجیتال است. برای این منظور چهارچوب شایستگی دیجیتال معلمان مدنظر قرار گرفته است. در این چهارچوب 22 مؤلفه در سه سطح اصلی شایستگی‌های حرفه‌ای معلم، شایستگی‌های پداگوژیکی معلم و شایستگی‌های یادگیرندگان و شش گروه مشارکت حرفه‌ای، منابع دیجیتال، یاددهی-یادگیری، توسعه یادگیرندگان، ارزیابی و تسهیل شایستگی‌های دیجیتال یادگیرندگان تعریف شده است. موضوعات و عناوین وبینارهای آموزشی نیز با پیروی از این چهارچوب به‌منظور توسعه آگاهی معلمان و ارتقای نوآورانه شایستگی‌های تعلیم و تربیت  انتخاب و ارائه می‌گردند. علاوه بر معلمان، اساتید دانشگاه‌ها و دانشجویانی که علاقه‌مند به ارتقای شایستگی‌های دیجیتال هستند نیز می‌توانند با حضور در این وبینارها، از این فرصت یادگیری بهره‌مند شوند.
شایان ذکر است متولیان این طرح با توجه به درخواست مخاطبان خود، از ابتدای آبان ماه بستر الکترونیکی برگزاری وبینارها را مطابق نیاز متقاضیان به پلتفرم «اسکای روم» تغییر داده تا با این اقدام، تسهیلاتی جهت استفاده هر چه بیشتر آنان فراهم آورده باشند. علاقه‌مندان برای ورود به وبینارهای این طرح می‌توانند به لینک https://ecel.sbu.ac.ir/events مراجعه نمایند.

پوستر تقویم آبان.jpg 
 
 

Sorosh-Icon
کلید واژه ها: طرح ملی - مربیگری - یادگیری الکترونیکی -شایستگی‌ دیجیتال - اساتید و دانشجویان
منبع خبر دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی
تعداد مشاهده: 128
اخبار : ادامه فعالیت‌های طرح ملی مربیگری یادگیری الکترونیکی در آبان ماه 1399
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی