دانشگاه شهید بهشتی

سیلابس دروس ارائه شده گرایش معماری کامپیوتر

تاریخ انتشار: 1399/08/10 04:18 ب.ظ

بنام خدا

ضمن عرض تبریک به دانشجویان تحصیلات تکمیلی معماری کامپیوتر ورودی جدید، مقدم شما را در دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر دانشگاه شهید بهشتی گرامی میداریم. با توجه به شرایط کنونی و الزام ثبت نام بصورت مجازی و از راه دور، و به منظور رفع ابهامات احتمالی در فرایند ثبت نام و انتخاب واحد ترم جاری، لطفا به نکات زیر توجه فرمایید:

·        به منظور آگاهی بیشتر نسبت به انتخاب واحد ترم جاری، جدول زمانبندی و لیست دروس ارائه شده به همراه اسامی اساتید ارائه دهنده دروس گروه معماری کامپیوتر و شبکه در سایت دانشکده قرار داده شده است.

·        برای آشنایی با محتوای دروس ارائه شده، سیلابس دروس ارائه شده نیز در سایت دانشکده در اختیار شما قرار گرفته است که به شرح زیر است:

o       آزمون و آزمون پذیری  

o       الگوريتم های طراحی مدارهای مجتمع پرتراکم 

o       حساب کامپیوتری 

o       سیستم روی تراشه 

o       طراحی سیستمهاي تحمل پذیر اشکال 

o       معماری سیستمهای موازی​ 

·        ظرفیت هر درس محدود است و با توجه به تعداد دانشجویان و دروس ارائه شده تعیین شده است. ظرفیت هر یک از دروس ارائه شده برای دانشجویان روزانه و پردیس بصورت مجزا تعریف شده است.

·        ظرفیت دروس برای دانشجویان ورودی جدید بصورت کاملا مستقل تعریف شده است و اخذ این دروس توسط دانشجویان ورودیهای سالهای قبل تاثیری بر این ظرفیت نخواهد داشت.

·        کلیه دروس ارائه شده برای دانشجویان روزانه و پردیس قابل اخذ خواهد بود و کلاسهای دانشجویان روزانه و پردیس بصورت مشترک برگزار میشود.

·        با توجه به زمینه های مورد علاقه خود و ظرفیت باقیمانده هر درس، دانشجویان دکتری ورودی جدید نسبت به اخذ 2 درس و دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی جدید نسبت به اخذ 2 تا 3 درس اقدام نمایند.

·        با توجه به مشخص بودن اساتید راهنمای دانشجویان دکتری، لازم است این دانشجویان با هماهنگی استاد راهنما نسبت به اخذ دروس اقدام نمایند.

·        برای دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی جدید که مقطع کارشناسی آنها سخت افزار کامپیوتر نیست دروس جبرانی منظور خواهد شد. طبق روال، دانشجو موظف است نسبت به اخذ دروس جبرانی در ترم اول اقدام نماید. اما با توجه به شروع کلاسهای جبرانی ترم جاری از نیمه شهریورماه و تاخیر در اعلام اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد، کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی جدید از اخذ دروس جبرانی در این ترم خودداری نموده و در ترم بعد نسبت به اخذ دروس جبرانی اقدام نمایند.

·        اسامی اساتید گروه معماری کامپیوتر دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر و ایمیلهای آنها به شرح زیر است:

دکتر فرشاد صفایی f_safaei@sbu.ac.ir

دکتر کیوان ناوی navi@sbu.ac.ir

دکتر علی جهانیان jahanian@sbu.ac.ir

دکتر قاسم جابری پور jaberipur@sbu.ac.ir

دکتر مقصود عباسپور maghsoud@sbu.ac.ir

دکتر دارا رحمتی dara.rahmati@ipm.ir

دکتر سید حسین عطارزاده نیاکی h_attarzadeh@sbu.ac.ir

دکتر حمید رضا مهدیانیmahdiani@gmail.com

 

 

Sorosh-Icon
کلید واژه ها: سیلابس گرایش معماری
منبع خبر دانشکده علوم و مهندسی کامپیوتر
تعداد مشاهده: 401
اخبار : سیلابس دروس ارائه شده گرایش معماری کامپیوتر
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی