صفحه اصلی
اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان اولیه بدون آزمون کارشناسی ارشد سال تحصیلی 1401-1400
  • 16877 مشاهدات

 

اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان اولیه بدون آزمون کارشناسی ارشد سال تحصیلی 1401-1400

برای مشاهده نتایج به لینک زیر مراجعه نمائید. لطفاً در ورود کد ملی دقت فرمائید.

http://mstalent.sbu.ac.ir

«نکات قابل توجه»

پذیرش اولیه به هیچ وجه به منزله پذیرش قطعی نمی‌باشد.

1- با توجه به احتمال تغيير ظرفیت پذیرش روزانه از طریق کنکور کارشناسی ارشد سال تحصيلی 1401-1400 (مبنای تعیین ظرفیت پذیرش بدون آزمون هر کد رشته محل)، در صورت کاهش ظرفیت پذیرش بدون آزمون هیچگونه حقی برای پذیرفته‌شدگان اولیه ایجاد نخواهد شد.

2- کنترل نهایی مدارک پذیرفته‌شدگان اولیه در شهریور ماه انجام می‌شود. چنانچه در هر زمان مشخص گردد (در هر مرحله از بررسی مدارک، ثبت‌نام و یا اشتغال به تحصیل) داوطلب حائز کلیه شرایط مندرج در «آیین‌نامه پذیرش بدون آزمون در دوره کارشناسی ارشد» یا دستورالعمل اجرایی دانشگاه نبوده، موفق به اخذ پذیرش از طریق سهمیه استعدادهای درخشان نخواهد شد.

لذا به تمامی پذیرفته‌شدگان اولیه اکیداً توصیه می‌شود به صورت موازی کلیه اقدامات لازم جهت شرکت در کنکور کارشناسی ارشد را مبذول نمایند.

3- کلیه پذیرفته‌شدگان اولیه مکلفند اطلاعیه‌های بعدی را به دقت مطالعه و اقدامات لازم را در مهلت زمانی مقرر انجام دهند. لطفا برای اطلاع از مراحل تحویل مدارک و ثبت‌نام به اطلاعیه‌های این اداره از طریق لینک اداره جذب و هدایت استعدادهای درخشان  مراجعه فرمایید.

4- فراخوان تکمیل ظرفیت این دانشگاه در برخی رشته‌های جدید و شماری از رشته‌های مندرج در فراخوان قبلی (در صورت ایجاد ظرفیت) از طریق لینک فوق اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

در صورت بروز هرگونه مشکل و یا طرح سوال، با ایمیل elite@mail.sbu.ac.ir  مکاتبه فرمایید.

افزودن نظرات