صفحه اصلی
ثبت نام واکسیناسیون دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی
  • 4208 مشاهدات

سامانه ثبت نام و نوبت دهی واکسیناسیون دانشجویان کارشناسی ارشد بومی دانشگاه شهید بهشتی فعال شد.
دانشجویان کارشناسی ارشد بومی دانشگاه شهید بهشتی با ثبت نام در سامانه https://vaccine.sbu.ac.ir/  می توانند از روز دوشنبه ۱۴۰۰/۶/۲۲ بر اساس زمانبندی رزرو شده با مراجعه به محل رستوران اساتید دانشگاه (پردیس مرکزی) واکسن خود را دریافت دارند. 

1️⃣ کلیه دانشجویان بومی تهران و همینطور سایر استان ها می توانند با ثبت نام در سامانه واکسیناسیون وزارت بهداشت به آدرس https://salamat.gov.ir/در شهر خود و در نزدیکترین مرکز به محله خود مبادرت به دریافت واکسن نمایند. لذا الزامی به حضور در دانشگاه شهید بهشتی برای دانشجویان بومی نیست و این صرفاً تسهیلاتی است برای سرعت بخشیدن به واکسیناسیون دانشجویان عزیز دانشگاه مان که فراهم گردیده است.
2️⃣ به جهت اینکه واکسن بطور روزانه تحویل دانشگاه می شود حتماً قبل از عزیمت به سمت دانشگاه برای تزریق واکسن، به اطلاعیه های اداره بهداشت و درمان در سایت دانشگاه توجه نمایید که اگر بنا به هر دلیلی واکسن تحویل دانشگاه نشده باشد مطلع باشید تا خدایی نکرده شرمنده حضور دانشجویان عزیز نشویم و شما عزیزان متحمل زحمت و هزینه رفت و آمد نگردید.
3️⃣ برای واکسیناسیون در دانشگاه حتماً کارت ملی و کارت دانشجویی به همراه داشته باشید. زمان های رزرو شده تقریبی است با این وجود حتماً سر وقت رزرو شده خود حضور داشته باشید و با صبوری منتظر نوبت دریافت واکسن باشید. اگر چه تلاش کلیه همکاران اداره بهداشت و درمان دانشگاه مدیریت زمان برای کمترین انتظار دانشجویان گرامی است.
4️⃣ واکسیناسیون دانشجویان عزیز کارشناسی نیز بلافاصله بعد از پایان یافتن واکسیناسیون دانشجویان محترم تحصیلات تکمیلی و بر اساس برنامه‌ریزی و اولویت بندی وزارت بهداشت و درمان اطلاع رسانی و انجام خواهد شد.
 

راههای ارتباطی:  تلگرام و اینستاگرام معاونت دانشجویی

 

 

افزودن نظرات