صفحه اصلی
زمان و نحوه واگذاری خوابگاه به دانشجویان ورودی های جدید و ماقبل
  • 23163 بازدید

 زمان و نحوه واگذاری خوابگاه به دانشجویان ورودی جدید و ماقبل واجد شرایط که پیش‌تر درخواست خوابگاه برای نیمسال اول سال تحصیلی -1403 1402 را ارائه نموده‌اند از سوی معاونت دانشجویی اعلام شد.

درمتن اطلاعیه این معاونت آمده است:

 

نظر به تصمیمات اتخاذ شده وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص آغاز سال تحصیلی جدید ، ضمن آرزوی موفقیت روزافزون، به اطالع کلیه دانشجویان روزانه غیر بومی ورودی‌های جدید و ماقبل که قبلاً" درخواست خوابگاه را ارائه نموده‌اند، می‌رساند از ساعت 14 مورخ 29 شهریور 1402 با مراجعه به سیستم جامع گلستان از خوابگاه تخصیص داده شده خود از مسیر زیر مطلع و ضمن توجه دقیق به نکات ذیل، می‌توانند از اول مهر 1402 به خوابگاه‌های تخصیص داده شده مراجعه نمایند.

دانشجویی ¬ گزارش‌های خوابگاه ¬ انتساب اتاق، کالا و خدمات ¬ اسکان ¬ خوابگاه اختصاص داده شده در ترم جاری- دانشجو

 

  • نکات مهــــم:

1. دانشجویان ورودی‌های ماقبل که خوابگاه اختصاص یافته آنها خوابگاه های کوی است لازم  است قبل از مراجعه و تحویل خوابگاه نسبت به ارائه درخواست اقامت در سامانه https://refah.swf.ir صندوق رفاه اقدام نمایند. ضمنا" دانشجویان جدیدالورود که خوابگاه اختصاص یافته آنها خوابگاه‌های کوی است نیز پس از تثبیت ثبت‌نام آموزشی و حداکثر تا تاریخ 30 مهرماه در این خصوص اقدام نمایند. لازم به ذکر است دستورالعمل مربوطه در وبسایت معاونت دانشجویی دانشگاه بخش سرپرستی امور خوابگاه‌ها در قسمت راهنما در دسترس است.

مهم: بدیهی است در صورت عدم ارائه درخواست در سامانه مذکور در بازه زمانی تعیین شده امکان واگذاری خوابگاه و یا استمرار اسکان میسر نخواهد بود.

2. عدم مراجعه تا تاریخ 1402/07/15 برای تحویل اتاق، بمنزله انصراف از اسکان خوابگاه تلقی و فضای در نظر گرفته شده به سایر متقاضیان اختصاص داده خواهد شد.

3. مطابق با دستورالعمل های صندوق رفاه واگذاری خوابگاه در هر ترم منوط به تسویه بدهی گذشته است.

4.  در صورت عدم ثبت نام آموزشی، دفاع از پایان نامه/ رساله، فراغت از تحصیل،حذف ترم، مرخصی تحصیلی و ... یا عدم حضور مستمر در خوابگاه ضمن احتساب اجاره بهاء کامل ترم، امکان ادامه سکونت میسر نبوده و دانشجو ملزم به تخلیه خوابگاه است.

5. برای پرداخت اجاره بهاء خوابگاه به اطلاعیه‌های مندرج در خوابگاه مربوطه توجه و حداکثر تا تاریخ 14 آبان نسبت به پرداخت اجاره بهاء اقدام و از پرداخت به دیگر حساب‌ها خودداری شود. بدیهی است در صورت واریز به دیگر حساب‌ها امکان استرداد میسر نخواهد بود.

6. تامین لوازم شخصی از جمله تشک، پتو و... بر عهده شخص دانشجو است.

 

خبر مرتبـط:

افزودن نظرات