صفحه اصلی
اطلاعیه تکمیل فرم ثبت نام پذیرفته شدگان بدون آزمون کارشناسی ارشد سال تحصیلی 1402-1401
  • 41533 بازدید

ضمن آرزوی موفقیت، به اطلاع کلیه پذیرفته‌شدگان اولیه دوره کاشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه شهید بهشتی در سال تحصیلی 1402-1401  می‌رساند:

 

 - پذیرفته‌‍شدگان اولیه اصلی لازم است فرم درخواست ثبت مشخصات پذیرفته‌شدگان اولیه دریافت نموده و پس از تکمیل دقیق از تاریخ 1401/04/05 تا 1401/04/17 آدرس ایمیل  sbutalent@sbu.ac.ir  ارسال نمایند. هم عنوان ایمیل و هم عنوان فایل ارسال (Pdf) شامل رشته و نام و نام خانوادگی پذیرفته شده باشد.

 

 * تایید وصول ایمیل شما توسط اداره جذب و هدایت استعدادهای درخشان حداکثر تا یک هفته بعد ارسال خواهد شد. در صورت عدم دریافت ایمیل وصولی، لازم است فرم مجدداً ارسال شود.

​​​​​​​

​​​​​​​

- پذیرفته‌شدگان سایر دانشگاه‌ها (دانشگاه‌های غیر از شهید بهشتی) لازم است علاوه بر تکمیل فرم تعهد، گواهی رتبه برای دانشجویان غیر از دانشگاه شهید بهشتی معتبر تا پایان ترم ششم ممهور به مهر دانشگاه مبدا (به صورت تایپ شده) را نیز ایمیل نمایند. (در صورتی که گواهی ارسالی در زمان ثبت‌نام فرخوان کامل و فاقد تغییرات جدید است، نسبت به ارسال همان گواهی اقدام نمایید و نیاز به دریافت گواهی جدید از دانشگاه مبدا نیست.(

- پذیرفته‌شدگان اصلی/ذخیره که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه شهید بهشتی را ندارند ضروری است درخواست انصراف از پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه شهید بهشتی را درخواست انصراف از فرآیند پذیرش بدون آزمون در این دانشگاه، لازم است با مراجعه به سامانه گلستان دانشگاه شهید بهشتی، پس از ورود شناسه کاربری و رمز عبوری که در زمان ثبت‌نام دریافت کرده‌اند، انصراف از فرآیند پذیرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد را حداکثر تا تاریخ 1401/04/30 اعلام نمایند. در غیراین‌صورت پس از درج اسامی پذیرفته‌شدگان در سامانه سازمان سنجش و آموزش کشور امکان حذف وجود ندارد. توجه فرمایید در صورت انصراف، امکان بازگشت به وضعیت قبلی وجود نخواهد داشت.

 

 

مسیر ثبت انصراف در سامانه گلستان:

منوی ثبت‌نام ------ ثبت‌نام ------ درخواست انصراف از پذیرش بدون آزمون(پردازش 26680)

 

- در صورت ایجاد ظرفیت جدید یا انصراف نفرات اصلی با نفرات ذخیره به ترتیب اولویت تماس گرفته می‌شود.

 

- پذیرش قطعی متقاضیان منوط به تایید پذیرش نهایی توسط سازمان سنجش آموزش کشور و تایید صلاحیت عمومی توسط مراجع ذی صلاح است.

 

- کلیه پذیرفته‌شدگان ملزم هستند تا اتمام مراحل ثبت‌نام و تحویل مدارک، اطلاعیه‌های بعدی اداره جذب و هدایت استعدادهای درخشان را فقط از طریق وب‌سایت این اداره پیگیری نمایند. دانشگاه مسئولیتی برای اطلاع‌رسانی از طرق دیگر ندارد.

 

افزودن نظرات