خدمات و سامانه‌ها

هات‌ اسپات

دسترسی اینترنت (هات‌اسپات):

کلیه اعضای دانشگاه برای دسترسی به اینترنت در تمام نقاط پردیس اصلی دانشگاه، خوابگاه‌های کوی دانشگاه (پردیس اصلی)، پردیس شهید عباسپور و خوابگاه‌های شهید عباسپور، ابتدا باید به شبکه بی‌سیم یا سیمی وصل شوند. سپس از طریق صفحه هات‌اسپات و با وارد کردن شناسه بهشتی و رمزعبور آن احراز هویت شده و به اینترنت متصل شوند.
حجم ترافیک اینترنت ماهیانه ثابتی برای اعضای دانشگاه در نظر گرفته شده است که در ابتدای هر ماه شمسی تخصیص داده می‌شود و جهت مشاهده میزان حجم مصرفی، می‌توانند به سامانه IBSng مراجعه نمایند. امکان ذخیره حجم اینترنت باقیمانده ماهیانه به ماه بعد وجود ندارد.

حجم اینترنت ماهیانه اعضای دانشگاه:

  • اعضای هیات علمی: 60 گیگابایت
  • کارمندان: 15 گیگابایت
  • دانشجویان مقطع کارشناسی: 20 گیگابایت
  • دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد: 30 گیگابایت
  • دانشجویان مقطع دکترا: 35 گیگابایت


توجه: در صورت اتصال به اینترنت از رایانه‌های عمومی، به منظور جلوگیری از سوءاستفاده سایرین از شناسه بهشتی و حجم اینترنت، پس از پایان استفاده حتماً از طریق صفحه هات‌اسپات، از اینترنت خارج شوید.

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر در خصوص اتصال به این شبکه و یا گزارش خرابی، اعضای محترم هیات علمی و کارمندان می‌توانند از طریق میز خدمت و دانشجویان از طریق فرم رفع اشکال دانشجویی با کارشناسان فنی در میان بگذارند. چنانچه پس از درج درخواست، پاسخی دریافت نکردند، می‌توانند با شماره تلفن‌های 29902517 و 29902515 تماس حاصل فرمایند. به‌منظور پیگیری سریعتر و بهتر، شماره درخواست خود را تا زمان دریافت پاسخ نهایی داشته باشند.